Фундаментні болти DIN 529. Застосування. Характеристики

Фундаментні болти. Застосування. Характеристики. Купить оптом

Фундаментні болти. Застосування. Характеристики

Фундаментнi болти. Характеристики. Застосування

Такий елемент кріплення, як фундаментний болт, широко використовується в будівництві. Його призначення відповідає своїй назві - пристрій призначений для закріплення різних будівельних конструкцій і споруд. Можна сказати, що його функції схожі з функціями анкерного болта.

Застосування цього типу кріплення забезпечує надійні з'єднання в таких сферах і об'єктах будівельної діяльності, як житлові і виробничі будівлі. Дані металовироби активно використовуються при будівництві споруд, конструкцій балок, зведенні різного роду дамб і навіть електростанцій. Існує кілька типів таких болтів. Використання того чи іншого виду залежить від основних особливостей тих конструкцій, в монтажі яких вони будуть задіяні.

Спосіб монтажу фундаментних болтів також залежить від характеру робіт, які потрібно провести. Наприклад, якщо кріплення встановлюється перед укладанням фундаменту, то використовується глухий болт і його різновиди: вигнутий, і болт з анкерної плитою. Після того, як фундамент буде залитий, ці елементи кріплення міцно закріпляться в застиглому матеріалі.

За способом установки в фундамент, різновиди болтів поділяються на встановлені до бетонування фундаментів і встановлюються в готові фундаменти в колодязі або свердловини.

Болти фундаментні виготовляються з матеріалів, які закріплені відповідними документами, за якими вони стандартизовані. Це можуть бути такі стандарти, як DIN, ГОСТ та інші. У нашому каталозі ви зможете знайти Вас болт фундаментний будь-якого з цих стандартів. Вам слід лише зв'язатися з нашими фахівцями, і ми підберемо для вас відповідний виріб, а також допоможемо визначитися з його вибором.

Так, наприклад, фундаментні болти діаметра різьби від М12 - М140 використовується для надійного кріплення різного устаткування і інших будівельних конструкцій. Однак можливе виготовлення подібних елементів на замовлення по пропонованих замовником кресленнями. Виріб може бути нестандартних розмірів, а також володіти різними класами міцності і покриттям.

Болти фундаментні, представлені в каталозі нашої компанії, ви можете знайти нижче. У нас широкий вибір і вигідні ціни.

DIN 529 Болт фундаментний

Матеріал: Сталь / Сталь А2 / Сталь А4

Клас міцності: 3.6 / 4.6

Покриття: Без покриття / Zn Цинк / tZn Гарячий цинк

 

ГОСТ 24379.1-80 Фундаментний болт

Матеріал: Сталь

Клас міцності: -

Покриття: Без покриття / Zn Цинк

Важливо також пам'ятати і про те, в яких кліматичних умовах будуть експлуатуватися болти фундаментні. Справа в тому, що, наприклад, регіони з досить холодним кліматом будуть небезпечні для звичайних, стандартних виробів. Тут необхідно використовувати спеціальний болт з морозостійкого стали.

Ціна фундаментних кріпильних виробів залежить від декількох факторів, таких як тип необхідного елемента, вага, комплектація та інше. Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нами за телефоном для того, щоб в точності дізнатися ціну на той чи інший виріб.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее