Фундаментні болти DIN 529. Застосування. Характеристики

Фундаментні болти. Застосування. Характеристики. Купить оптом

Фундаментні болти. Застосування. Характеристики

Фундаментнi болти. Характеристики. Застосування

Такий елемент кріплення, як фундаментний болт, широко використовується в будівництві. Його призначення відповідає своїй назві - пристрій призначений для закріплення різних будівельних конструкцій і споруд. Можна сказати, що його функції схожі з функціями анкерного болта.

Застосування цього типу кріплення забезпечує надійні з'єднання в таких сферах і об'єктах будівельної діяльності, як житлові і виробничі будівлі. Дані металовироби активно використовуються при будівництві споруд, конструкцій балок, зведенні різного роду дамб і навіть електростанцій. Існує кілька типів таких болтів. Використання того чи іншого виду залежить від основних особливостей тих конструкцій, в монтажі яких вони будуть задіяні.

Спосіб монтажу фундаментних болтів також залежить від характеру робіт, які потрібно провести. Наприклад, якщо кріплення встановлюється перед укладанням фундаменту, то використовується глухий болт і його різновиди: вигнутий, і болт з анкерної плитою. Після того, як фундамент буде залитий, ці елементи кріплення міцно закріпляться в застиглому матеріалі.

За способом установки в фундамент, різновиди болтів поділяються на встановлені до бетонування фундаментів і встановлюються в готові фундаменти в колодязі або свердловини.

Болти фундаментні виготовляються з матеріалів, які закріплені відповідними документами, за якими вони стандартизовані. Це можуть бути такі стандарти, як DIN, ГОСТ та інші. У нашому каталозі ви зможете знайти Вас болт фундаментний будь-якого з цих стандартів. Вам слід лише зв'язатися з нашими фахівцями, і ми підберемо для вас відповідний виріб, а також допоможемо визначитися з його вибором.

Так, наприклад, фундаментні болти діаметра різьби від М12 - М140 використовується для надійного кріплення різного устаткування і інших будівельних конструкцій. Однак можливе виготовлення подібних елементів на замовлення по пропонованих замовником кресленнями. Виріб може бути нестандартних розмірів, а також володіти різними класами міцності і покриттям.

Болти фундаментні, представлені в каталозі нашої компанії, ви можете знайти нижче. У нас широкий вибір і вигідні ціни.

DIN 529 Болт фундаментний

Матеріал: Сталь / Сталь А2 / Сталь А4

Клас міцності: 3.6 / 4.6

Покриття: Без покриття / Zn Цинк / tZn Гарячий цинк

 

ГОСТ 24379.1-80 Фундаментний болт

Матеріал: Сталь

Клас міцності: -

Покриття: Без покриття / Zn Цинк

Важливо також пам'ятати і про те, в яких кліматичних умовах будуть експлуатуватися болти фундаментні. Справа в тому, що, наприклад, регіони з досить холодним кліматом будуть небезпечні для звичайних, стандартних виробів. Тут необхідно використовувати спеціальний болт з морозостійкого стали.

Ціна фундаментних кріпильних виробів залежить від декількох факторів, таких як тип необхідного елемента, вага, комплектація та інше. Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нами за телефоном для того, щоб в точності дізнатися ціну на той чи інший виріб.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее