ШАЙБА DIN и ГОСТ

ШАЙБА DIN и ГОСТ. Купить оптом

ШАЙБА DIN и ГОСТ

Сопутствующие товары


Шайба плоска DIN 125

Плоска шайба може використовуватися і в разі загрози провалу елементів механічної фіксації або головки болта в отвір деталі. У всіх інших випадках застосування шайб недоцільно. Прикладами плоских шайб можуть служити:

Шайба плоска DIN 125 - проста, вузька, є аналогом ГОСТ 11371-78. Метиз є круглою пластину завтовшки близько 1 мм з отвором певного діаметру в центрі. Застосовується спільно з болтами і гайками в машинобудуванні і будівництві як допоміжний елемент метричного кріплення. Матеріалом виготовлення традиційно служить сталь, покриття - або цинк, або зовсім відсутній. Виділяють шайби DIN 125 А без фаски і DIN 125 В з фаскою (поглибленням для головки шурупа або болта).

Шайба плоска збільшена DIN 440 - аналог ГОСТ 6958, відрізняється великим зовнішнім діаметром і застосовується спільно з гвинтами, болтами і різьбовими шпильками для кріплення і монтажу дерев'яних конструкцій. Виділяють форми R з круглим отвором і V з квадратним отвором. При виготовленні металевих виробів використовують нержавіючу сталь А2, А4 і сталь з різними видами покриттів.

Шайба плоска кузовна DIN 9021 відповідає ГОСТ 6958-78. Деталь знаходить застосування в машинобудуванні та меблевому виробництві спільно з шурупами, гвинтами, шпильками і болтами. Використовується переважно при роботі з тонколистовими матеріалами.

Пружинні шайби (гровера) представляють собою розрізнені круглі шайби виготовлені з пружинної сталі. Кінці металовироби розташовуються в різних площинах і служать для запобігання мимовільного відгвинчування кріпильних елементів. Ефект досягається за рахунок пружної деформації під впливом навантаження. Розрізняють пружинні шайби хвилясті, тарілчасті, що не мають розрізу. Класичним прикладом може служити Шайба (гровер) пружинна DIN 7980. Вона відноситься до самоконтрящейся елементів кріплення. Використовується в різних галузях промисловості і будівництві в поєднанні з болтами, гайками і гвинтами.

Стопорні кільця мають досить вузьку сферу застосування. Їх завдання - обмежити рухливість підшипників на осі обертання. Використовується метиз в машинобудуванні, автомобілебудуванні, а також при обслуговуванні двигунів, виділяють кільця внутрішні і зовнішні, плоскі, наполегливі і пружинні. Прикладом кріплення можуть служити:

Стопорне кільце DIN 471 для вала - аналог ГОСТ 13942-86. Використовується в приладобудуванні, машинобудуванні, різних будівельних і промислових галузях.

Стопорне кільце DIN 472 для отвори відноситься до внутрішньої різновиди металовироби, є аналогом ГОСТ 13943. Використовується в приладо- і машинобудуванні, будівництві.

Окремо варто відзначити шайбу для покрівельних саморізів, призначену для поліпшення герметизації кріплення покрівлі під час монтажу. Конструктивно деталь являє собою металеву, вигнуту усередину шайбу з прокладкою з гуми EPDM. Застосовується шайба для покрівельних саморізів спільно з покрівельними саморізами, саморізами з прессшайбою і навіть цвяхами. Може застосовуватися в різних видах робіт, де необхідна герметичність з'єднання.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее