Шпилька оцинкована

Шпилька оцинкована. Купить оптом

Шпилька оцинкована

Сопутствующие товары


Шпилька оцинкована

Шпилька - один з універсальних елементів кріплення, за допомогою якого здійснюються з'єднання там, де неможливо використовувати болти, гайки, гвинти, саморізи та інші. При цьому, з'єднання зі шпилькою здатні витримувати набагато більші навантаження, не кажучи вже про вібраціях. Саме тому подібний вид з'єднання деталей часто використовують в двигунах автомобілів, де при роботі створюється підвищений тиск, а рівень вібрацій досить високий.
Якщо профіль вашої трудової діяльності безпосередньо пов'язаний з використанням таких кріпильних елементів, то ми рекомендуємо звернутися в нашу компанію. Шпилька оцинкована - це швидке, а головне точне рішення багатьох проблем. Пропонуємо дані вироби оптом стандартів DIN, ГОСТ, EN, ISO та інших.
Залежно від ваших побажань, ми можемо виготовити оцинковану шпильку не тільки за певним кресленням, а й використовувати спеціальний матеріал. Крім того, на ваш розсуд може бути нанесена певна різьблення. Якщо ж передбачувана надалі експлуатація має на увазі повну відсутність різьблення на шпильці, то ми готові виконати і такий варіант виконання. Вигідні ціни приємно вас здивують.

Шпилька оцинкована

Слід зазначити, що в основному шпилька застосовується в якості з'єднує деталі між двома будь-якими вузлами, агрегатами. При цьому з'єднання повинно бути міцним і для того, щоб його розкрутити необхідно буде застосувати чималих зусиль. Ефективність з'єднання додасть різьблення, нанесена на шпильку.
Компанія БОЛТ.ЮА ось уже на протязі більше десяти років є одним з лідерів в Києві в оптовому виробництві кріпильних виробів. Для нас майже немає нічого неможливого. Ми спеціалізуємося як на великих елементах, так і на дрібних, включаючи різьбову шпильку з цинковим покриттям. Для того щоб отримати всю необхідну інформацію з приводу виготовлення цікавить вас вироби, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями по вказаному телефону.
Оцинкована шпилька з різьбленням буде забезпечувати майбутнім з'єднанням надійність і довговічність. Крім того, для ущільнення, а також створення більш сильної герметизації з'єднань ви можете скористатися різними додатковими технічними рішеннями. Наша компанія БОЛТ.ЮА може запропонувати широкий асортимент універсальних хімічних засобів, завдяки яким ефективність з'єднань зросте в кілька разів. Ви можете звернутися до наших фахівців і проконсультуватися з приводу ціни, застосування і замовлення даного виду продукції.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее