Шпилька приварна і її особливості

Шпилька приварна і її особливості. Купить оптом

Шпилька приварна і її особливості

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

Шпілька приварна    - різновид приварного кріплення, призначеного для з'єднання деталей в процесі зварювання. Шпилька приварна має свої характеристики і переваги і застосовується поряд з приварними втулками, цвяхами і пелюстками (контактами) заземлення. Шпилька приварна використовується для отримання нероз'ємного з'єднання шляхом установки міжатомних зв'язків між частинами, які зварюються. Цей процес називається зварюванням. Зварювання здійснюється при місцевому або загальному нагріванні, або пластичній деформації, або при обох формах впливу. Зварювання застосовують при роботі з металами і їх сплавами головним чином в промисловості для виробництва виробів різного призначення, а також в медицині.

Зварювання можна здійснювати за допомогою електричної дуги, газового полум'я, лазерних, електронних променів і навіть ультразвуку. Сучасні технології дозволяють здійснювати зварювання не тільки на відкритому повітрі, але також під водою і в космосі. Компанія «BOLT.UA» пропонує найширший асортимент елементів для приварки кріплення. На нашому сайті можна знайти шпильку Приварний, втулки, цвяхи і пелюстки цього ж призначення. Компанія реалізує приварной кріплення: • для приварки конденсаторним розрядом CD; • для приварки дугою ARC; • для приварки дугою з коротким циклом SC.

Кріплення для приварки конденсаторним розрядом CD представлений дуже широко. Тут ви знайдете шпильку Приварне різьбове і без різьблення. Такі шпильки виготовляють з алюмінію, латуні, обмідненої і нержавіючої сталі. Ви можете підібрати необхідний матеріал шпильки згідно її цільовим призначенням. Шпильки мають різну довжину, діаметр і інші характеристики. Для приварювання конденсаторним розрядом CD використовують також втулки (деталі циліндричної форми з осьовим отвором), вироблені з алюмінію, обмідненої або нержавіючої сталі.

Шпилька приварна використовується і для приварки дугою ARC, і для приварки дугою з коротким циклом SC. Цю продукцію можна знайти у відповідних розділах сайту. Крім цього, компанія «BOLT.UA» пропонує обладнання для приварки кріплення.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее