Шпилька різьбова DIN 975 купить

Шпилька різьбова DIN 975 . Купить оптом

Шпилька різьбова DIN 975

Сопутствующие товары


Шпилька різьбова DIN 975

Шпилька різьбова DIN 975 або штанга (як її ще називають) відрізняється повною метричної різьбою, яка нарізана по всій довжині шпильки, найчастіше, стандартного кроку, оцинкована. З її допомогою можна стягувати і з'єднувати деталі і елементи конструкції разом з шайбами ​​або гайками.

Як матеріали, для виробництва таких шпильок використовується вуглецева сталь, нержавіюча сталь А2 і А4, латунь. Клас міцності шпильки DIN 975: 4,6; 4,8; 8,8. Різьба на таку штангу наноситься за допомогою холодної накатки.

Основні характеристики В цілому, можна виділити такі експлуатаційні характеристики шпильок різьбових DIN 975: виробляються, застосовуючи відповідного розміру гайки і шайби; може мати антикорозійне покриття; поширений вид кріплення; не реагує на зміни навколишнього середовища. Купити шпильки DIN 975 за розумними цінами можна в будь-якому магазині в Києві або оформити доставку в інтернет-магазині.

Сфера застосування шпильки різьбовій DIN 975 Шпилька різьбова DIN 975 часто використовується під час будівельних робіт і промисловості. Така штанга служить для нарощування кріпильних конструкцій. З її допомогою можна підвішувати повітроводи, газопроводи, системи вентиляції та стельові перекриття. Щоб подовжити конструкцію, яка з'єднана за допомогою шпильки, можна використовувати з'єднувальні гайки. У відгуках можна прочитати, що кріпильні з'єднання, у яких застосовані різьбові шпильки, міцні і довговічні. Під час проведення різних робіт такі шпильки можна різати, подовжувати за допомогою сполучних гайок, підганяючи до потрібного розміру.

Також популярним є підвішування шпильки разом з елементами анкерного кріплення. Тандем із збільшеною шайбою - відмінний стягує, що фіксує елемент, який необхідний для монтажу дерев'яних конструкцій під час будівництва.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее