Шпильки для приварки конденсаторним розрядом і дугою

Шпильки для приварки конденсаторним розрядом і дугою. Купить оптом

Шпильки для приварки конденсаторним розрядом і дугою

Сопутствующие товары


Шпильки для приварки

Шпилька може бути приварена методом конденсаторного зварювання або методом дугового зварювання. За технологією конденсаторного зварювання шпилька приварюється за допомогою розряду конденсаторної батареї крізь контактний кінчик металовироби за дуже короткий відрізок часу. Даний метод не вимагає застосування таких додаткових умов, як керамічні кільця і ​​захисний газ. За технологією дугового зварювання шпилька для приварки приєднується до заготівлі струмом безперервного зварювання, який забезпечує зварювальний випрямляч. Як обмежувачі кордонів обсягу зварювання в цьому методі використовуються керамічні наконечники - кільця. Результатом приварювання шпильок є нероз'ємне з'єднання кріплення для приварки із заготівлею з огляду на встановлення міжатомних зв'язків між ними.

 

Залежно від тієї чи іншої технології приварювання кріплення, номенклатура шпильок буде відрізнятися. На сайті нашої компанії Ви знайдете докладні каталоги шпильок для приварки, а за більш детальною інформацією про що поставляється нами кріпленні Ви зможете звернутися по телефону.

 

Шпилька для приварки методом конденсаторного розряду CD має діаметр фланця, що перевищує діаметр її циліндричної частини. Це зроблено для того, щоб в процес зварювання фланець міг захистити циліндричну частину шпильки від впливу дуги. Крім цього, таким чином збільшується площа зварювання, а отже - і якість з'єднання. Залежно від конкретних виробничих завдань, можуть застосовуватися шпильки, фланці яких мають різні діаметри, або ж шпильки зовсім без фланців.

 

Шпильки для приварки дуговим методом типу RD характеризуються частковою нарізкою різьблення. Діаметр основи такої шпильки дорівнює внутрішньому діаметру різьби. Шпильки ж типу DD - повністю різьбові. Після проведення зварювальних робіт зі шпильками такого типу можна використовувати різьблення протягом всієї довжини металовироби.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее