Шурупи по дереву

Шурупи по дереву. Купить оптом

Шурупи по дереву

Сопутствующие товары


Шурупи по дереву

Етимологія слова «шуруп» досить парадоксальна, тому що це слова походить від німецького «гвинт» (schraube). Однак на відміну від гвинтів шурупи до комплекту не вгвинчуються в спеціально підготовлені отвори з нанесеною різьбою, а самі наносять різьблення на внутрішню поверхню скріплюються деталей при використанні. Дана різьблення дозволяє кріплення з'єднувати частини конструкцій набагато надійніше, міцніше цвяхів або клею. Шурупи також чудово фіксують деталі з різних матеріалів між собою. Конструктивно шуруп - це спеціальний стрижень, на який нанесена різьба, який має головку різної конфігурації. Шурупи по дереву випускаються в декількох різновидах, які відрізняються тільки типом головок (розрізняють потаємні і напівпотайною, квадратні, шестигранні і напівкруглі головки).

Найпоширенішими серед шурупів по дереву є вироби з плоскою верхньою частиною головки і конічною формою нижньої. Завдяки такій конфігурації, головка повністю занурюється в деревину при закручування і називається потайний. Найчастіше використовується шуруп з потайною головкою при виготовленні декоративних виробів, місце з'єднання деталей згодом закрашивается і практично непомітно. Шліци під викрутку у потаємних шурупів виготовляються плоскими або хрестоподібними. Найбільш поширений хрестоподібний шліц. Можна шурупи по дереву купити і з іншими типами головок, наприклад, овальної. Така головка - вже сам по собі елемент декору, який виступає над сполучаються поверхнями. Такі декоративні елементи часто проходять додаткову обробку, набуваючи цинкове, нікелеве або хромоване покриття.

Циліндричні шурупи також неможливо вкрутити повністю, їх головки виступають над верхньою кромкою скріплюються деталей. Саме тому застосування їх в дерев'яних виробах досить обмежена, хоча такий шуруп має однією перевагою - його досить легко вивернути навіть без посередництва викрутки, використовуючи будь-який плоске пристосування.

Шурупи з квадратною головкою використовуються тільки у випадках скріплення частин дерев'яних конструкцій дуже великого розміру. Самі кріпильні деталі масивні, для їх фіксації застосовуються гайкові ключі. Головки таких шурупів також залишаються на поверхні конструкцій.

Крім різних форм головки шурупи по дереву розміри також можуть мати найрізноманітніші, розрізняються вони і за формою шліца. Найбільш поширені хрестові і прямі шліци, але випускаються металовироби зі шліцом типу Torx, що представляє собою шестигранник. Іноді замість головки шуруп може оснащуватися гаком або кільцем (вушком). Виготовляють також спеціальні невивінчівающіеся шурупи. У таких кріпильних деталях передбачений особливий шліц, що виштовхує робочу частину викрутки при спробі вивернути його з конструкції.


Купити шурупи по дереву

Якщо вам потрібно купити шурупи по дереву зателефонуйте в нашу компанію по тел. 044-331-31-37. Ціна шурупа по дереву одна з найвигідніших в Санкт-Петербурзі, так як ми без посередників співпрацюємо в найбільшими виробниками Європи та Азії. Шурупи по дереву в наявності на нашому складі за адресою: Київ, вул. Василенко 2. На шурупи по дереву ціна формується з розрахунку їх розмірності, матеріалу виготовлення (наприклад, чорний метал або нержавіюча сталь), наявності або відсутності додаткової обробки, виду використовуваної різьблення і типу головок.
Виробництво конструкцій, що фіксуються за допомогою шурупів, оптимально виконувати з попереднім Засвердлювання посадочних місць кріплення. Отвір свердлиться на глибину до 70% від загальної довжини кріплення, при цьому використовується свердло, діаметр якого менше товщини шурупів на 1-2 міліметра. При необхідності отримане з'єднання допускається розбирати обмежена кількість разів (не більше 4), щоб не виказати утворену шурупом різьблення і не зменшити якість фіксації.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее