Шурупи саморізи

Шурупи саморізи. Купить оптом

Шурупи саморізи

Сопутствующие товары


Шурупи саморізи

Численна група кріпильних виробів призначена для того щоб забезпечити міцне і надійне з'єднання двох деталей між собою. У їх числі шурупи саморізи займають цілком гідне місце по частоті використання і сфері застосування. Якщо в загальних рисах охарактеризувати область людської діяльності, в якій вони використовуються, то простіше назвати ту, в якій їх немає. Є всі підстави стверджувати, що шурупи і саморізи застосовуються всюди - від космічних технологій до виробництва меблів. Така популярність пояснюється простотою застосування, надійністю і доступною ціною.

У повсякденному житті - і на роботі, і вдома - людині доводиться стикатися з різними видами кріпильних виробів. Протягом багатьох років для різних потреб і цілей використовувалися шурупи. За своїм зовнішнім виглядом він являє собою металевий стрижень з гострою різьбою і голівкою. Шурупи для дерева мають більший крок різьблення, шурупи для металу цей крок дрібніше. Різьба нарізана, приблизно до середини стрижня. Форма головки може бути різною. З'явилися відносно недавно саморізи по своєму зовнішньому вигляду майже не відрізняються від шурупів за винятком однієї деталі - різьблення на ньому нарізана до самої головки і у нього є гострий наконечник.

Саме наконечник у формі вістря або свердла робить саморіз зручнішим і технологічним у застосуванні. Для порівняння з шурупом досить згадати технологію кріплення кронштейнів для навішування кухонної шафи до стіни. У тому випадку, коли використовується шуруп, необхідно попередньо просвердлити отвір в стіні. Забити в цей отвір дерев'яний або пластиковий чоп і вже після цього вкрутити туди шуруп. При використанні самореза всіх цих підготовчих робіт виконувати не потрібно. Гострий наконечник дозволяє, що називається, просвердлювати стіну і «укручуватися» в неї самостійно.

Друга відмінність самореза від шурупа полягає в тому, що виробляється він з міцніших матеріалів. Точніше сказати для їх виробництва використовуються різні сорти стали, які проходять певну термообробку. У побуті будь-яка термічна обробка металу називається загартовуванням. Загартовування необхідно для того, щоб надати металу велику міцність. Як вже говорилося вище, при його використанні не потрібна попередня підготовка - не потрібно свердлити отвір в масиві на який щось кріпиться. У випадку з деревиною це зрозуміло - будь-який метал міцніше, ніж дерево.

У тому випадку коли шуруп використовується для кріплення деталі на металевому підставі, він повинен бути міцнішим ніж це підстава. Ось чому при їх виготовленні використовується відповідна марка стали і проводиться подальша додаткова обробка. Треба додати, що на додаток до термообробки саморізи захищають певним покриттям. Для цього використовують гальванічні та інші способи захисту поверхні металу. Зрозуміло, в результаті всіх цих процедур саморіз має більш високу вартість, ніж шуруп. У зв'язку з цим слід зазначити, що виробництвом кріпильних деталей займаються багато металургійних компаній.

При цьому зовсім не обов'язково, що шурупи саморізи ціна яких здається дуже привабливою, не відповідатимуть своїми технічними характеристиками. Як показує практика, на ринку кріплення велику частку займають вироби з Китаю. Їх ціна, як і будь-якої продукції з цієї країни, помітно нижче вітчизняних і європейських аналогів. Однак якість цих виробів зростає і вони все більше затребувані.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее