Шуруп болт

Шуруп болт. Купить оптом

Шуруп болт

Сопутствующие товары


Шуруп болт

У числі самих різних кріпильних елементів шуруп болт і шпилька набули найширшого розповсюдження. До них з повною підставою можна додати гайку. Взагалі перелік кріплення включає в себе велику кількість найменувань. Часом при мінімальному зовнішньому відміну вони мають різне найменування. Шурупи є, за деякими описами, конічні стрижні з різьбленням на кінці. Головка шурупа має пряму проріз або хрестоподібне гніздо для загвинчування його викруткою. Головка шурупа може бути сферичної або потайний. У відповідність з її формою шуруп застосовується в тих чи інших випадках.

Якщо шуруп використовується для нероз'ємного кріплення двох елементів, то болт застосовується в тих випадках, коли при необхідності скріплюються деталі можна роз'єднати. За своїм виглядом болт є металевим стрижнем, якого різьблення на одному кінці і головка на іншому. Головка болта може бути шестигранною або чотиригранної. До цього слід додати, що невід'ємною частиною болтового з'єднання є гайка. Хоча дуже часто болт угвинчується в отвір, в якому заздалегідь нарізане різьблення. І в такому варіанті він відрізняється від гвинта тільки формою головки. Якщо головка шестигранна - значить болт. Якщо овальна і з прорізом під викрутку - це гвинт.

Відмінність болта від шурупа

Кожен окремо взятий кріпильний елемент призначений для застосування в певних умовах. Основна відмінність болта від шурупа полягає в геометрії різьблення. Треба відзначити, що шурупи, в свою чергу поділяються на шурупи звичайні і саморізи. І ті й інші мають зовнішню спиралевидную різьблення. Відмінність полягає в тому, що шуруп має більш тупий кінець, а саморіз - гострий. Це якість самореза дозволяє використовувати його більш широко і застосовувати засоби автоматизації. Мова, в даному випадку, йде про шуруповерт, який дозволяє без особливих зусиль фіксувати кріпильний елемент в потрібному місці.

Якщо говорити про інструменти, за допомогою яких проводиться фіксація шурупів, то шуруповерт є звичною електродриль, у якій регулюється крутний момент. Найчастіше джерелом енергії для нього служать акумулятори. Кріплення шурупами широко застосовуються в будівництві при оздоблювальних та ремонтних роботах. Натяжні стелі, облицювальні панелі і інші елементи обладнання закріплюються з їх допомогою. Використання шуруповерта дозволяє значно збільшити продуктивність праці і надійність з'єднань. Завдяки цьому інструменту саморізи стали використовуватися набагато частіше, ніж прості шурупи.

Болт має метричну різьбу, і укручуватися може в гайку або отвір з таким же кроком різьби. Метрична різьба має трикутний профіль з кутом у вершині 60 градусів. Для досягнення необхідної міцності з'єднання застосовуються різні гайкові ключі. У деяких випадках для надійної фіксації болтового з'єднання застосовуються механічні гайкові ключі. Цей інструмент може працювати від двох джерел енергії. Або від компресора з використанням стисненого повітря, або від джерела електроенергії.

Залежно від свого призначення шуруп болт виготовляються з відповідного матеріалу. У машинобудівній галузі застосовуються болти з різних сортів сталі. При необхідності їх виробляють зі сплавів кольорових металів. Для того щоб кріпильні деталі мали необхідної міцністю їх піддають різним видам термообробки. На сьогоднішній день болтові з'єднання є найпоширенішим видом. По своїй надійності і технологічності вони займають перші місця серед всіх інших способів кріплення.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее