Шуруп болт

Шуруп болт. Купить оптом

Шуруп болт

Сопутствующие товары


Шуруп болт

У числі самих різних кріпильних елементів шуруп болт і шпилька набули найширшого розповсюдження. До них з повною підставою можна додати гайку. Взагалі перелік кріплення включає в себе велику кількість найменувань. Часом при мінімальному зовнішньому відміну вони мають різне найменування. Шурупи є, за деякими описами, конічні стрижні з різьбленням на кінці. Головка шурупа має пряму проріз або хрестоподібне гніздо для загвинчування його викруткою. Головка шурупа може бути сферичної або потайний. У відповідність з її формою шуруп застосовується в тих чи інших випадках.

Якщо шуруп використовується для нероз'ємного кріплення двох елементів, то болт застосовується в тих випадках, коли при необхідності скріплюються деталі можна роз'єднати. За своїм виглядом болт є металевим стрижнем, якого різьблення на одному кінці і головка на іншому. Головка болта може бути шестигранною або чотиригранної. До цього слід додати, що невід'ємною частиною болтового з'єднання є гайка. Хоча дуже часто болт угвинчується в отвір, в якому заздалегідь нарізане різьблення. І в такому варіанті він відрізняється від гвинта тільки формою головки. Якщо головка шестигранна - значить болт. Якщо овальна і з прорізом під викрутку - це гвинт.

Відмінність болта від шурупа

Кожен окремо взятий кріпильний елемент призначений для застосування в певних умовах. Основна відмінність болта від шурупа полягає в геометрії різьблення. Треба відзначити, що шурупи, в свою чергу поділяються на шурупи звичайні і саморізи. І ті й інші мають зовнішню спиралевидную різьблення. Відмінність полягає в тому, що шуруп має більш тупий кінець, а саморіз - гострий. Це якість самореза дозволяє використовувати його більш широко і застосовувати засоби автоматизації. Мова, в даному випадку, йде про шуруповерт, який дозволяє без особливих зусиль фіксувати кріпильний елемент в потрібному місці.

Якщо говорити про інструменти, за допомогою яких проводиться фіксація шурупів, то шуруповерт є звичною електродриль, у якій регулюється крутний момент. Найчастіше джерелом енергії для нього служать акумулятори. Кріплення шурупами широко застосовуються в будівництві при оздоблювальних та ремонтних роботах. Натяжні стелі, облицювальні панелі і інші елементи обладнання закріплюються з їх допомогою. Використання шуруповерта дозволяє значно збільшити продуктивність праці і надійність з'єднань. Завдяки цьому інструменту саморізи стали використовуватися набагато частіше, ніж прості шурупи.

Болт має метричну різьбу, і укручуватися може в гайку або отвір з таким же кроком різьби. Метрична різьба має трикутний профіль з кутом у вершині 60 градусів. Для досягнення необхідної міцності з'єднання застосовуються різні гайкові ключі. У деяких випадках для надійної фіксації болтового з'єднання застосовуються механічні гайкові ключі. Цей інструмент може працювати від двох джерел енергії. Або від компресора з використанням стисненого повітря, або від джерела електроенергії.

Залежно від свого призначення шуруп болт виготовляються з відповідного матеріалу. У машинобудівній галузі застосовуються болти з різних сортів сталі. При необхідності їх виробляють зі сплавів кольорових металів. Для того щоб кріпильні деталі мали необхідної міцністю їх піддають різним видам термообробки. На сьогоднішній день болтові з'єднання є найпоширенішим видом. По своїй надійності і технологічності вони займають перші місця серед всіх інших способів кріплення.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее