Шуруп гачок

Шуруп гачок. Купить оптом

Шуруп гачок

Сопутствующие товары


Шуруп гачок

У нашій компанії ви можете купити шуруп гачок. Шуруп гачок завжди є на нашому складі в Києві. Ціна шурупа гачка залежить від кількості купується партії і від розміру шурупа. Дізнатися вартість шурупа і наявності його на складі можна за тел. 044-331-31-37
Шурупи крючковидной форми прекрасно адаптувалися як в побуті, так і в інших сферах життя і діяльності людини.

Як застосовується шуруп гачок

Можуть запитати, навіщо метизним підприємствам випускати шуруп гачок. Відповідь можна знайти швидко. Він потрібен людині будинку, на роботі, в готелі, ресторані і так далі. Завдяки різноманітності форм, цей метизний елемент, якщо можна так сказати, соціальний, і їм користуватися варто в повній мірі. Його застосування велике. Спробуємо пояснити.


У житті іноді потрібно закріпити на вулиці білизняний мотузок. Як? Беремо два шурупа з гачками, угвинчує в дерев'яні стовпи, і закріплюємо мотузку. Спорудження для сушки білизни готове. У готелі необхідно відокремити частину ресепшн від решти зони для відвідувачів. Вгвинтили два гачки в протилежні цегляні стіни, почепили волосінь, повісили портьєри. Затишний куточок для пиття чаю готовий. І далі.
Невеликі за розміром гачки-шурупи, виявляється, здатні нам здорово допомагати ... і не тільки в побуті. Наприклад, в офісі шеф вимагає помістити на стіну громіздке панно. Майстер бере два прямокутних шурупа, угвинчує їх на певній відстані один від одного і чіпляє на них панно. Креп для підвісної конструкції вийшов міцним, як уральська сталь.

Виробництво шурупа гачка

Для виготовлення шурупів-гачків використовують сталевий дріт певного діаметру. На спеціальному обладнанні вигинають півкільця або згинають під прямий кут. На решту металовироби нарізають велику різьбу. Потім покривають білим цинком. Оскільки метиз надійно захищений від корозії, то його рекомендують використовувати у вологих місцях. Метизні підприємства випускають цей вид металевих виробів зі сталевого дроту діаметром від 2,5 до 12 міліметрів. Вони незамінні і в виробництві, де необхідно часто кріпити на новому місці підвісні конструкції. Як використовуються в побуті, ми вже розповіли.


Монтується гачок в дерево легко. Якщо це дуб або ясен, то попередньо свердлиться отвір, в яке вставляють метиз. Якщо матеріал ─ твердий бетон, то використовують дюбель. Закручують гачок зазвичай руками, але можна за допомогою викрутки або тонкого, але міцного прутика, який протягується в кільце. Ми пропонуємо потенційним покупцям оптові поставки цього виду металевих виробів за цінами, які нижчі, ніж на профільному ліквідному ринку регіону

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее