Шуруп з L- образним гачком

Шуруп з L- образним гачком. Купить оптом

Шуруп з L- образним гачком

Сопутствующие товары


Шуруп з L- образним гачком

Шуруп з L- образним гачком сконструйований для максимального використання в побуті, в торгових підприємствах, в офісах, на що проводяться конференції, семінари колоквіумах і так далі.

Унікальна простота

Здається, найпростішого але універсального шурупа, який знаходить масове застосування, більше не знайти. Зрозуміло, мова йде про те, що шуруп з L- образним гачком представляє собою кріпильний матеріал, який монтується в площину практично будь-якого матеріалу за лічені хвилини. У дерев'яну площину шуруп може бути вкручений без попереднього свердління отвору, оскільки володіє всіма параметрами прекрасного самореза. При цьому відпадає необхідність користуватися викрутками, ключами або іншими допоміжними інструментами. Загнута головка шурупа під кут 90 градусів є відмінним важелем для закручування металовироби в дерево листяних порід, крім дуба, ясена та бука. Сьогодні шуруп випускають і з міцного пластику. При необхідності впровадити креп в бетон, цегла, свердлять в матеріалі додатковий отвір і закріплюють шуруп за допомогою нейлонового або пластмасового дюбеля.

Розміри шурупа милиці і матеріал

Виготовляють шуруп з вуглецевої сталі з подальшою оцинковкой методом гальванічного нанесення захисного шару. При спеціальному замовленні метизні заводи готові виконати і латунирование кріпильного матеріалу, додатково нанести спеціальну антикорозійну фарбу. Метричними розмірами шуруп повинен відповідати вимоги певного ГОСТ і його товщина не повинна виходити з діаметра від 2,25 до 6.0 міліметрів і довжина від 20 до 120 міліметрів. Як видно, діапазон розмірів досить великий, що дає покупцеві великий вибір цих кріпильних металевих виробів. Варто відзначити, що шуруп має універсальну різьблення і це забезпечує йому широке застосування. Використовується для тимчасової або постійної навішування дзеркал, картин, плакатів, діаграм, наочних посібників у навчальних класах і аудиторіях і так далі.

Продаємо шурупи оптом

Наша компанія готова поставити за попередніми заявками і при своєчасній оплаті будь-які оптові партії шурупів милиць за ціною, яка вважається найнижчою в регіоні на цей вид металовиробів. Стаючи постійним клієнтом, юридичні особи можуть розраховувати на найбільш пільгові умови надання послуг, а також на істотні гнучкі цінові знижки.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее