Шуруп самонарезающий універсальний

Шуруп самонарезающий універсальний. Купить оптом

Шуруп самонарезающий універсальний

Сопутствующие товары


Шуруп самонарезающий універсальний

Шуруп, про який піде мова нижче, самий універсальний з усіх кріпильних метизних матеріалів.

Шуруп самонарезающий універсальний використовується всюди Сфера застосування цього металевого виробу такою великою, що практично неможливо знайти предмета, машини, агрегату і так далі, в яких би не був присутній в якості з'єднувального елемента. Це автомобілі, пасажирські вагони, літаки, морські та річкові судна. Шуруп самонарезающий універсальний присутній в побутовій техніці, електроніці, космічної галузі, приладобудуванні, мотоциклах, велосипедах і так далі.


Незнаючому людині легко сплутати шуруп з болтом або гвинтом. Вони так схожі за своїм конструктивним сюжету. Але, все ж спостерігається певна відмінність. Воно позиціонує в різниці кроку і висоти різьби. Решта практично ідентично. Оскільки застосування цього шурупа тотальне, то для його кожного виду використовують різні сорти стали. Якщо шуруп призначений для експлуатації в несприятливих умовах (постійна волога, сніг, ожеледь, висока або низька температура), то вибирають відповідні марки стали. Більш того, шурупи, які будуть перебувати під агресивним впливом, додатково обробляються. Їх покривають цинком за допомогою гальваніки або гарячим методом. Для особливих випадків захисту металовиробів від шкідливого впливу використовують пассивирование або фосфатированной, а також покривають спеціальними світловідбиваючими фарбами. Або виготовляють саморізи з нержавійки класу А2, або стали кислотостойкой А4. Все металовироби цього виду повинні відповідати Державному стандарту нашої країни і міжнародним DIN, ISO.


Купити самонарезающий універсальний шуруп

Ви завжди можете купити самонарезающий універсальний шуруп в компанії "БОЛТ.ЮА". При оптовій закупівлі наші ціни на самонарезающие універсальні шурупи найнижчі в Києві. Купувати металовироби у нашій компанії вигідно, оскільки ціна на них формується з урахуванням оптового замовлення кожного окремо взятого клієнта. Чим більша оптова партія, тим істотніше знижки.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее