Шуруп саморіз покрівельний

Шуруп саморіз покрівельний. Купить оптом

Шуруп саморіз покрівельний

Сопутствующие товары


Шуруп саморіз покрівельний

Красивими і елегантними, зручними і міцними вважаються покрівельні даху виробничих об'єктів, житлових будинків, установ, офісів, якщо вони накриті сучасної кольорової металевої черепицею.

На покрівельний шуруп саморіз великий попит

У зв'язку з повсюдним зростанням котеджних будівництвом практично по всій країні, збільшився попит на шуруп саморіз покрівельний. Саме їм рекомендується кріпити металеві листи до дерев'яної обрешітки. Іншими теж можна, але якість вийде зовсім інше і довговічність кріплення в силу постійного негативного впливу атмосферних опадів, може істотно скоротитися. А ось стандартним кріпленням виходить класно. Такі дахи довго стоять, витримують великі снігові і вітрові навантаження. Звичайно, завдяки кріпильним шурупам.


У країні давно розроблена технологія застосування цього металовироби для покрівельних робіт. Якщо взяти шуруп кріпильний для покрівлі типу KRS, то його метизні підприємства випускають двох видів: з буравчиком і без нього. Головка виконана у вигляді шайби з відбортований наголовником, під яку в обов'язковому порядку підкладають спеціальну нестаріючу гумову прокладку. Виходить, що металевий шуруп не має прямого контакту з металевою черепицею і це обумовлює неможливість поразки корозією покрівельного листа. Шуруп настольно універсальний, що їм можна кріпити металевий лист товщиною до 0,9 міліметра без свердління і до 6 міліметрів з попереднім свердлінням.
Для виробництва цих кріпильних виробів використовують вуглецеву сталь, «нержавійку» марки А2 і кислототривкі А4. При необхідності застосовують сталі, покриті антикорозійними складами. Покрівельні саморізи випускаються в діаметрі від 4,5 до 6,3 міліметра і в довжину від 19 до 152 міліметрів. В принципі, існує безліч видів шурупів, що відрізняються формою головки, шлицами, різьбленням і гостротою наконечника.

Купити шуруп саморіз покрівельний

У компанії "БОЛТ.ЮА" ви завжди зможете купити шуруп саморіз покрівельний, так як цю позицію ми намагаємося тримати в наявності, а якщо потрібного розміру на складі не виявилося, то ми в найкоротший час зможе привести його під замовлення. Телефонуйте нам за тел. 044-331-31-37 та наші менеджери зможуть запропонувати вам дуже хорошу ціну на шуруп саморіз покрівельний.
З огляду на підвищений попит на якісні покрівельні кріпильні шурупи, наша компанія в накопичувальному складі постійно тримає солідний резерв цих метизів. Шурупи можуть купувати все, хто в них потребує, малими та великими оптовими партіями. В одній упаковці міститься тисяча шурупів, однак вони можуть поставлятися в тарі і більшого обсягу. При оплаті покупки підприємство негайно здійснює відвантаження проданих метизів клієнту. І так завжди. Чітко, гарантовано.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее