Герметик силиконовый, акриловый строительный купить оптом

Герметик строительный. Оптовые поставки

Герметик строительный

Інструмент для роботи з монтажною піною і керметікамі

    Щоб швидко і акуратно склеїти шви, закрити зазори і тріщини, ущільнити стики, що виникли при монтажі дверей і вікон, будуть потрібні спеціальні інструменти для нанесення герметиків і монтажної піни. У каталозі компанії «БОЛТ.ЮА» вони представлені 3 групами:

   пістолети для монтажної піни;
   мнасадкі на балон;
   шпателі.

   Пістолети для піни, ціна на які в «БОЛТ.ЮА» здивує навіть бувалих майстрів своєю доступністю, за своєю суттю - звичайні шприци, поршень яких при натисканні на курок видавлює через ковпачок необхідну кількість герметика. Пістолет для піни може бути:

скелетний, який відрізняється невисокою ціною і простий конструкцією. Його призначення - малі обсяги робіт, наприклад, обробка стику душової кабіни і статі;
з закритим циліндричним відсіком. Такий інструмент не тільки прослужить довше, але і дозволить працювати як з жорсткими, так і з м'якими тубами;
електричний або акумуляторний. Він створений для професійних будівельників, і не вимагає від майстра докладання зусиль.

    Змінні насадки на балон (носики) призначені для трубчастих, або іншими словами, побутових пістолетів. Аплікатори виконуються у вигляді воронки, діаметр якої коливається в межах 3-15 мм, що дозволяє вибрати оптимальний діаметр видуває герметика, просто, зрізавши наконечник носика в потрібному місці. Для виготовлення носиків використовується поліетилен, що дозволяє уникнути адгезії до них клейового складу.

    Але головним аргументом використовувати в роботі з побутовими пістолетами змінних насадок є продовження терміну служби балона. Так, під час перерви в роботі полімеризація складу відбувається лише в носику, а в самій тубі навіть за 2-3 місяці монтажна піна залишається в придатному для використання вигляді. Досить прибрати з насадки шматок застиглого полімеру, встановити носик з гайкою на колишнє місце, і можна продовжувати роботу.

    Шпателі необхідні для формування швів в важкодоступних місцях, куди доступ носика пістолета, а також для розгладження і вирівнювання вже нанесеного герметика. Найбільшого поширення набули каучукові шпателі: вузькі - для заповнення швів; широкі - для їх згладжування.

Каталог крепежа: »Герметик строительный. Описание. Характеристики. Как подобрать Герметик строительный